Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, iş dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izlemek ve uygulamak.

Telefon

(0216) 366 35 35

Adres

Orjin İş Merkezi No:10 Kat:3 D:46

ÇALIŞMA Saatleri

Paz - Cum: 9.00 - 18.00

KULLANIM KOŞULLARI

Lütfen sitemizi kullanmadan önce işbu site Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı dikkatlice okuyunuz !

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Belirtilen şartları uygun bulmamanız halinde sitemizi kullanmamanız rica olunur.

Bu internet sitesindeki web sayfası ve ona bağlı tüm sayfalar, gamahukuk.com adresindeki Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz’a aittir ve onun tarafından işletilir. Sizler, sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz sorumlu değildir. Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmaktan veya bunları kullanmaktan doğacak tüm hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen ilgili kullanıcıya aittir.

Bu internet sitesi Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz’ın yazılım ve tasarımı kendi mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları da saklıdır.

Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz, site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. 

Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz tarafından sunulan hizmetler “olduğu gibi” ve “mümkün olduğu” temelde sunulmakta olup, tüm zımni garantiler de dâhil olmak üzere hizmetler veya uygulama ile ilgili olarak sarih veya zımni, kanuni veya başka bir nitelikte hiçbir garantide bulunmamaktadır.

Gama Hukuk Bürosu – Av. Mehmet Ayvaz, kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Cookie Consent with Real Cookie Banner