Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, iş dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izlemek ve uygulamak.

Telefon

(0216) 366 35 35

Adres

Orjin İş Merkezi No:10 Kat:3 D:46

ÇALIŞMA Saatleri

Paz - Cum: 9.00 - 18.00

HAKKIMIZDA

BÜROMUZUN KURUCUSU Av. Mehmet AYVAZ

  Büronun sahibi ve kurucusu olan Av. Mehmet AYVAZ, 1979  yılında BALIKESİR ilinde doğmuştur. 1996 yılında girdiği SELÇUK Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olmuş,yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Ensititüsü Uygulamalı Ticaret Hukuku Programı’nda yapmıştır. Zorunlu avukatlık stajı ve askerlik sonrasında 2001 yılında avukatlık mesleğine başlamıştır. İcra takip hukukunda ve özellikle seri ve toplu icra takiplerinin yapılması, haciz işlemlerinin uygulanması ve en ivedi şekilde tahsilatın gerçekleştirilmesi hususlarında oldukça tecrübe ve deneyime sahiptir. İcra takiplerinin koordinasyonu ve uygulaması ile tahsilat işlemlerini bizzat yönetmektedir.

 

Vizyonumuz

Güvenilir, çağdaş, yenilikçi ve gelişmeleri yakından takip eden bir vizyonla adaletin sağlanmasına ve her alanda hukukun üstünlüğünün egemen olmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Sistemli ve en son iletişim teknolojilerinden faydalanarak hukuki süreci hızlandırmak. Hukuki sorunları dava konusu olmadan mümkün olduğunca ilk defada ve bir kerede çözmek.

Cookie Consent with Real Cookie Banner