Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, iş dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izlemek ve uygulamak.

Telefon

(0216) 366 35 35

Adres

Orjin İş Merkezi No:10 Kat:3 D:46

ÇALIŞMA Saatleri

Paz - Cum: 9.00 - 18.00

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Gama Hukuk Bürosu, dürüstlük anlayışını şiar edinen ve takım ruhunu taşıyan hizmet anlayışı ile müvekkillerinin hukuki sorunlarını çözmeyi ve bunun için gerekli olan her türlü desteği vermeyi ilke edinmiştir.

Verilen hizmetin sürekliliğini ve müvekkilimiz olan gerçek ve tüzel kişilerin büromuzun hukuki bilgi ve tecrübesinden en üst düzeyde yararlanabilmesini sağlamak adına birimler halinde çalışan Gama Hukuk Bürosu bu yapılanma tarzı ile duyulan ihtiyaca anında karşılık verebilmekte ve zamana karşı yarışılan bu dönemde sorunların en kısa süre içinde halledilmesine olanak sağlamaktadır.

Müvekkillerimize ilişkin bilgilerin gizli tutulması ve büro dışına yansıtılmaması yönündeki gösterdiğimiz özen ,gereken durumlarda, farklı birimler arasındaki gizliliğin sağlanması yönünden de eksiksiz bir şekilde gösterilmektedir.

Müvekkillerine en üst düzeyde hizmet sunma anlayışı ile gerekli her türlü çabayı sarf eden Gama Hukuk Bürosu ,gerektiğinde, konusunda uzman olan akademisyen hukukçulardan da takip edilen işlerle ilgili olarak destek de almaktadır.

 

 

 

İnsana güvenmek ve personelin inisiyatifini kullanmasını teşvik etmek.

Şirketin başarısının temelini eğitilmiş çalışanların oluşturduğuna inanmak ve bu nedenle eğitime ağırlık vermek.

Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, iş dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izlemek ve uygulamak.

 Yapılan her işin büroyu geliştirecek ölçüde bir “getiri” sağlaması gerektiğine inanmak, ya da bir başka deyişle kalite için masrafı kabul etmek. Bunu gerçekleştirirken elbette ki her türlü israfı reddetmek ve mümkün olduğu ölçüde ekonomik çalışmak

Büromuzda hukuki sorunlarınız hassas ve detaylı bir çalışma süzgecinden geçirildikten sonra tüm hukuksal çareler değerlendirilmek suretiyle en iyi çözüme ulaşmak adına azami çaba ve gayret gösterilmektedir.

Teknik bilgiyi davalara uygulama aşamamızdaki bu süreç emek ve zaman ile doğru orantılıdır. Bu nedenle zaman ve emeğin en verimli şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir.

Avukatın dava ve dosyalarına ayırmış olduğu zamanı verimli kullanabilmesi ise çalışmış olduğu işe odaklanması ile mümkündür. Bunun için beynini diğer tüm maddi ve manevi düşüncelerden arındırması gerekmektedir.

Unutmayınız işe ayrılan zaman ne kadar artarsa emek, emek arttıkça da verim artacak ve neticede başarı gelecektir. Diğer taraftan müvekkillerimize vaadimiz hiçbir zaman sonuç değil, onları konu hakkında bilgilendirmek ve sonuçta en başarılı sonucu almak adına gerekli olan tüm işlemleri üstün ve teknik bilgi ile yapmak garantisidir.

Yukarıda açıklanan ilkeler gözetilerek Büromuzda;

Dosyalarımıza en iyi şekilde hazırlanabilmek için gerekli zaman ayrılmakta ve özen gösterilmekte,

İş hacmini aşacak miktarda dosya alınmamasına dikkat edilmekte,

Emek ve zamanın karşılığı dikkate alınarak ücret talep edilmektedir.

“Sizi düşünüyoruz, bu nedenle işimizi çok önemsiyoruz..”


Sevgili Müvekkillerimiz;

Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, iş dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izlemek ve uygulamak.

Ana felsefemiz;

Bütün çalışmalarımızda iz bırakabilmek, konusunda hep en iyi olayı hedef edinmek, kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek kaliteli hizmet verebilmektir.

Büromuzun, insan gücü yönetimi, motivasyonu, başarı ve performansının temelinde şu misyon anlayışları yatar;

“Her şeyden önce kalite” ilkesini faaliyetlerinin ana ilkesi saymak; büyüklüğü , niteliği ve yeri ne olursa olsun müşteriye daima kaliteli hizmet vermek.

FAALİYET ALANLARIMIZ
İLETİŞİM
Adres

Eğitim Mahallesi Adım Sokak Orjin İş Merkezi No:10-18 Kat:3 Daire:46 Kadıköy/İSTANBUL

Telefon

(0216) 366 35 35

E-Posta

info@gamahukuk.com

Cookie Consent with Real Cookie Banner